Translate

Про Центр правової інформації (ЦПІ)

    З метою розширення можливості вільного доступу громадян до інформації правового характеру та удосконалення обслуговування користувачів правовими ресурсами на основі, як традиційних, так і нових бібліотечно-інформаційних технологій у жовтні 2010 року при відділі документів з суспільних та гуманітарних наук відкрився і функціонує Центр правової інформації.
ЦПІ взяв участь у «Конкурсі проектів співпраці з місцевими громадами» за програмою «Бібліоміст» і отримав грант у сумі більше 1700$ за проект «Центр правової інформації – правова допомога на основі сучасних технологій». Проект забезпечує користувачів безкоштовною правовою інформацією шляхом відкритого доступу до документів – це 3,5 тис. примірників документів та 50 назв періодичних видань.
    Центр співпрацює з Головним управлінням юстиції в Чернігівській області, Юридичною клінікою інституту права, соціальних технологій та праці, спеціалісти яких надають безоплатну правову допомогу кожного 2-го та 4-го четверга місяця з 15.00 до 16.30 та Skype-консультації. Студенти-волонтери з інституту права допомагають у складанні заяв, позовів. 
    Завдяки роботі ЦПІ учасники та громада міста отримали постійний доступ до актуальної правової інформації, нових надходжень літератури. Збільшилась кількість відвідувачів, книговидача, покращилась довіра між бібліотекою та громадою.