Translate

Про Центр правової інформації (ЦПІ)

    З метою розширення можливості вільного доступу громадян до інформації правового характеру та удосконалення обслуговування користувачів правовими ресурсами на основі, як традиційних, так і нових бібліотечно-інформаційних технологій у жовтні 2010 року при відділі документів із гуманітарних наук відкрився і функціонує Центр правової інформації.
      ЦПІ взяв участь у «Конкурсі проектів співпраці з місцевими громадами» за програмою «Бібліоміст» і отримав грант у сумі більше 1700$ за проект «Центр правової інформації – правова допомога на основі сучасних технологій». Проект забезпечує користувачів безкоштовною правовою інформацією шляхом відкритого доступу до документів.
3,5 тис. документів правового характеру:
• нормативно-правові документи (кодекси, закони, постанови тощо);
• наукові коментарі та монографії;
• довідкова та навчальна література;
• 50 назв періодичних видань.
       Постійно оновлюються виставки, які експонуються у Центрі й доступні в електронному вигляді на сайті Бібліотеки та блозі ЦПІ.     

    Центр співпрацює з Чернігівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Юридичною клінікою "Adiutorium" Чернігівського національного технологічного університету, спеціалісти яких два рази на місяць (кожного 2-го та 4-го четверга) надають безкоштовні юридичні консультації користувачам бібліотеки та жителям області через та Skype-зв'язок.
    У грудні 2010 року бібліотека приєдналась до Мережі пунктів доступу громадян до офіційної інформації органів державної влади.
      Пункти доступу громадян – це інформаційні Центри, відкриті у бібліотеках України, де громадяни мають можливість отримати інформацію органів державної влади та дізнатись, яким чином можна долучитись та впливати на законодавчий процес.
        Проєкт Програми сприяння Парламенту II "Створення Мережі Пунктів Доступу Громадян до офіційної інформації" впроваджується у тісній співпраці з українським партнером – Українською Бібліотечною Асоціацією.
     Працює мережевий ПДГ-блог "Доступ громадян до інформації органів державної влади: роль бібліотек".
  Сторінка Мережі ПДГ на Фейсбуці.
  Сторінка Мережі ПДГ на Twitter.com.
     У жовтні 2010 року Центр правової інформації став одним з переможців 4 раунду "Конкурсу проектів співпраці бібліотек з місцевими громадами".
    11 квітня 2011 року Центр взяв участь у першому в історії бібліотечної справи в Україні "Ярмарку інноваційних бібліотечних послуг та електронного самоврядування".

Чекаємо на Вас в Центрі правової інформації!

 Понеділок - Четвер з  9.30  до 20.00
Субота - Неділя з 10.00 до 18.00
Вихідний день – п'ятниця
Останній вівторок місяця – санітарний день
Тел. для довідок: (0462) 67-61-97
Блог Центру правової інформації