Translate

неділя, 7 липня 2024 р.

Укрзалізниця оновлює правила перевезення тварин у поїздах

 

               Також разом з UAnimals Укрзалізниця починає роботу над соціальною кампанією, аби закликати пасажирів без тварин людяніше ставитися до пасажирів із улюбленцями, адже для багатьох із нас тварина є членом сім’ї.

               Незабаром в Україні оновлять правила перевезення тварин у поїздах. Про це повідомляє Укрзалізниця.

               Так, у компанії зазначають, що вивчили “тонни фідбеку”, досвід залізниць-патнерів, залучили експертів UAnimals, юристів, колег з Мінінфраструктури та подали на затвердження зміни, які готові обговорити, врахувавши інтереси власників тварин і всіх, хто з різних причин уникає контакту з ними.

Отже, після затвердження нової редакції правил:

  • приберуть визначення “жорстка конструкція” з опису переносок: підійде сучасний рюкзак для тварин, аби лиш із водонепроникним абсорбуючим дном;
  • для малих тварин до 45 см у холці дозволять тимчасове перебування без переноски – для здорової активності та/або сну на полиці купе;
  • для великих собак від 45 см дозволять проїзд ще й у вагонах СВ та РІЦ (RIC) за повного викупу купе;
  • для великих собак в “Інтерсіті+” проїзд теж стане можливим – за умови викупу всіх місць, що розміщені єдиним блоком у ряду;
  • будь-які службові собаки представників Сил оборони зможуть безкоштовно їхати в усіх типах вагонів – із намордником і повідком.

Зверніть увагу: якщо пасажир відчуватиме дискомфорт або алергічну реакцію від сусідства з твариною, йому запропонують альтернативні місця.

               Також в Укрзалізниці зазначають, що разом з UAnimals запускають соціальну кампанію, щоб закликати пасажирів без тварин бути людянішими до тих, хто подорожує з домашніми улюбленцями. Це важливо, адже для багатьох тварина є членом сім’ї.

“Перед затвердженням Державною регуляторною службою України проєкт наказу з усіма змінами буде винесено на суспільне обговорення, щоб врахувати інтереси всіх пасажирів і забезпечити комфорт кожного на борту. Тож долучайтеся до обговорення і тримайте улюбленців ближче до серця!”, – наголошують у компанії.

За матеріалами інформаційного порталу "Юридичний факт"

Режим доступу

Бажаєте першими отримувати найактуальніші новини? 

Натисніть "стати прихильником" 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар