Translate

Пункт Доступу Громадян (ПДГ)

В читальній залі  бібліотеки ім. В.Г.Короленка для громадян міста у жовтні 2010 року створено Пункт Доступу Громадян до офіційної інформації, мета якого - вільний доступ та спроможність пошуку офіційної інформації при допомозі мережі Інтернет. Пункт доступу громадян задовільнить будь - який запит стосовно законотворчого процесу Кабінету Міністрів України, Верховної Ради, місцевих органів влади. 
Пункти Доступу Громадян – це інформаційні центри у бібліотеках України, де громадяни мають можливість отримати інформацію про діяльність органів державної влади (з електронних джерел у т.ч.) та дізнатись, яким чином можна долучитись до процесу законотворення та впливати на процес прийняття державних рішень.
Мережа Пунктів доступу громадян (ПДГ) започаткована Українською бібліотечною асоціацією у червні 2009 року (назва проекту "Створення Мережі Пунктів доступу громадян до інформації органів державної влади у бібліотеках України") в рамках ґранту Програми сприяння Парламенту України ІІ (ПСП ІІ) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Діяльність Мережі ПДГ координується УБА у партнерстві з ПСП II.
Основними критеріями Пункту доступу громадян бібліотеки є: 
інформація про діяльність органів влади:
                                                     доступ, пошук, консультація

·        Інформацію про Мережу ПДГ та список бібліотек-учасниць Мережі ПДГ дивіться, будь ласка, на веб-сайті ПСП II у розділі «Мережа Пунктів Доступу Громадян до офіційної інформації»: http://pdp.org.ua/caps.
·          Доступ до цього ресурсу є також через урядовий сайт «Громадянське суспільство і влада»: (http://civic.kmu.gov.ua). 
·        Адреса Мережі ПДГ у Facebook: http://on.fb.me/xHNrY0 , у Twitter: https://twitter.com/#!/PDG_UBA
·        Щодо питань співпраці з бібліотеками-учасницями Мережі ПДГ звертайтеся, будь ласка, до Української бібліотечної асоціації: (044) 239 74 87, http://www.uba.org.ua.   та Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В.Г.Короленка: (0462) 676 197, http://libkor.com.ua
Закон України "Про доступ до публічної інформації"

Немає коментарів:

Дописати коментар