Translate

четвер, 11 квітня 2019 р.

Безкоштовні юридичні консультації

   Другого четверга квітня у Центрі правової інформації Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка за участю спеціалістів Головного територіального управління юстиції, відділення Національної служби посередництва і примирення в області та студента-консультанта юридичної клініки "Adiutorium" Чернігівського національного технологічного університету працювала точка доступу до правової допомоги.
  Відвідувачі бібліотеки зверталися за роз'ясненням щодо: здійснення контролю за дотриманням законодавства у сфері звернення громадян керівником комунального підприємства; усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою та відновлення її меж з сусідом; прав спадкоємця, який не подав заяви про вступ у спадщину за заповітом тощо. Крім того, фахівці надали допомогу у складанні документа не процесуального характеру.
  Також відвідувачам надавалась інформація про загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції "Я МАЮ ПРАВО!", який реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів. Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави. Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту "Я МАЮ ПРАВО!", є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

Немає коментарів:

Дописати коментар