Translate

понеділок, 14 листопада 2022 р.

Яке покарання передбачено за викрадення людини?

   Продовжуємо говорити про захист дітей від кіднепінгу та відповідаємо на питання: Яке покарання передбачено за викрадення людини?

    Відповідальність за викрадення людини закріплює стаття 146 Кримінального кодексу України. Відповідно до частини 1, незаконне позбавлення волі чи викрадення людини караються обмеженням волі до 3 років або позбавленням волі на той самий строк.

    За частиною 2 цієї статті, такі ж діяння, вчинені щодо малолітнього чи з корисливих мотивів, щодо 2-х чи більше осіб/за попередньою змовою групою осіб/способом, небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого/що супроводжувалося заподіянням йому фізичних страждань/із застосуванням зброї, або здійснюване протягом тривалого часу — караються обмеженням волі до 5 років або позбавленням волі на той же строк.

    У разі виникнення правових питань, отримати безоплатну правову консультацію або роз’яснення можна звернувшись до Кам’янського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги зручним для вас способом:

    За телефоном Кам’янського місцевого центру: +38 (096) 449 51 52 (вартість – за тарифами оператора).

    За телефоном контакт-центру: 0 800 213 103 (дзвінки у межах України безкоштовні). Дзвінки з-за кордону за номером: +38 (044) 363 10 41 (вартість – за тарифами оператора).

    Онлайн у кабінеті клієнта на сайті системи безоплатної правової допомоги, у мобільних застосунках «Безоплатна правова допомога» або «Твоє право» у Телеграм та Вайбер, пройшовши за посиланням: http://linktr.ee/legalaid.gov.ua

Кам'янський місцевий центр з надання БВПД 

Режим доступу

Немає коментарів:

Дописати коментар