Translate

понеділок, 5 листопада 2018 р.

Чи можливе зменшення розміру аліментів на дитину?

    Мій чоловік має малолітню - дитину від першого шлюбу, на яку виплачує аліменти за рішенням суду. Цього року у нас народилася двійня. Чи зобов'язаний мій чоловік і надалі утримувати дитину від першого шлюбу, якщо у неї вже є вітчим?
Людмила, м. Черкаси

    Поява дітей у новому шлюбі не припиняє обов'язку батька утримувати дитину від першого шлюбу. Разом з тим, відповідно до п. З ч. 1 ст. 182 Сімейного кодексу України наявність у платника аліментів інших дітей є обставиною, яка враховується судом при визначенні розміру аліментів. Таким чином, ваш чоловік може звернутися до суду з позовом про зменшення розміру аліментів на дитину.


Джерело: Чи можливе зменшення розміру аліментів на дитину? // Жінка. - 2018. - № 9 . -  С. 35.
Журнал знаходиться у відділі документів із гуманітарних наук ЧОУНБ ім. В. Г. Короленка за адресою просп. Миру, 41

Немає коментарів:

Дописати коментар