Translate

понеділок, 5 листопада 2018 р.

Виплати померлого працівника.

    Чи має право дружина та син померлого працівника вимагати від підприємства заробітну плату, яку мав отримати її чоловік? 
Галина Віталіївна, м. Біла Церква

    Так, має. Адже згідно зі ст. 1227 Цивільного кодексу України, суми заробітної плати, пенсії, стипендії, аліментів, допомог у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю, відшкодувань у зв'язку з каліцтвом або іншим ушкодженням здоров'я, інших соціальних виплат, які належали спадкодавцеві, але не були ним одержані за життя, передаються членам його сім'ї, а у разі їх відсутності — входять до складу спадщини.
    Також, ч. 6 ст. 83 Кодексу законів про працю України встановлено, що у разі смерті працівника грошова компенсація за не використані ним дні щорічних відпусток, а також додаткової відпустки працівникам, які мають дітей або повнолітню дитину з інвалідністю з дитинства підгрупи А І групи, виплачується спадкоємцям.

Джерело: Виплати померлого працівника. // Жінка. - 2018. - № 9 . -  С. 35.
Журнал знаходиться у відділі документів із гуманітарних наук ЧОУНБ ім. В. Г. Короленка за адресою просп. Миру, 41

Немає коментарів:

Дописати коментар