Translate

вівторок, 18 грудня 2018 р.

Як отримати субсидію без реєстрації

    Будь ласка, допоможіть розібратися з таким питанням. Ми з чоловіком і новонародженою дитиною живемо у квартирі свекрухи, в якій ніхто не зареєстрований. Чи можемо ми отримати субсидію?
    Субсидія без реєстрації можлива на підставі договору оренди житла. Громадяни України, які не змогли оформити субсидію через відсутність так званої офіційної прописки, мають можливість повторно звернутися до органів соціального захисту, оформивши договір оренди житла в довільній формі.
   Безповоротна допомога уряду зі сплати житлово-комунальних послуг — субсидія, оформлюється тільки на зареєстрованих у житловому приміщенні людей. Однак уряд пішов назустріч і тим людям, які не мають офіційної реєстрації, але сплачують комунальні послуги.
   Якщо людина не змогла оформити субсидію через відсутність реєстрації в помешканні, але проживає там і сплачує рахунки за тепло, газ, світло й воду, держава забезпечила їй можливість скористатися безповоротною допомогою на підставі договору оренди житла. Рішенням уряду не визначено жорстких вимог до такого документа: договір не треба посвідчувати нотаріально, достатньо лише двох підписів — власника житла і орендаря.
   Такий документ є офіційним підтвердженням права людини на субсидію і його мають брати до уваги місцеві органи соціального захисту населення на користь сім’ї.

Джерело:  Як отримати субсидію без реєстрації // Пенсійний кур’єр. - 2018. - № 48 . -  С. 4.
Газета знаходиться у відділі документів із гуманітарних наук ЧОУНБ ім. В. Г. Короленка за адресою просп. Миру, 41Немає коментарів:

Дописати коментар