Translate

середа, 5 грудня 2018 р.

У Чернігові відкривається виставка «Кожен має право знати свої права»

    5 грудня о 15:00 год. у приміщенні Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В.Г. Короленка (м. Чернігів, проспект Миру, 41) відбудеться експозиція Мандрівної освітньої виставки «Кожен має право знати свої права».
    Мандрівна освітня виставка «Кожен має право знати свої права» та методичний посібник по роботі з нею були розроблені у 2011 році громадською організацією-членом Української Гельсінської спілки з прав людини «MART» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» i з використанням матеріалів експертів і в рамках плану дій Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», як один із кроків реагування на необхідність системного підходу до навчання правам людини. Це дає можливість використовувати зазначені продукти в якості допоміжних матеріалів для навчання, стимулювати дискусію навколо проблем прав людини.
    Експозиція складається з більш ніж 20 інформаційних стендів, які відповідно поділяються на 4 тематичні блоки: «Еволюція прав людини», «Цінності прав людини», «Права дитини» та «Окремі аспекти захисту прав людини». На стендах можна буде знайти трактування певних прав і понять, посилання до європейських та українських законодавчих норм і правових документів, яскраві приклади та ілюстрації порушень прав людини, коментарі дітей, громадських активістів та правозахисників тощо.
Вхід вільний!

Режим доступу

Немає коментарів:

Дописати коментар