Translate

четвер, 3 жовтня 2019 р.

Щодо доплати до зарплати особам з інвалідністю

    Чи мають право працівники з III групою інвалідності на будь-які обов'язкові доплати до зарплати?
Н. Каленович, Одеська обл.

    Відповідь. Економічні, правові та організаційні засади оплати праці працівників, які перебувають у трудових відносинах на підставі трудового договору з підприємствами, установами, організаціями усіх форм власності та господарювання, а також з окремими громадянами, регулює Закон України «Про оплату праці» (далі — Закон).
    Відповідно до ст. 1 Закону розмір заробітної плати залежить від складності та умов виконуваної роботи, професійно-ділових якостей працівника, результатів його праці та господарської діяльності підприємства і максимальними розмірами не обмежується.
    При цьому нормами Закону будь-яких особливостей щодо оплати праці осіб з інвалідністю (в тому числі доплат) не передбачено.

Джерело: Щодо доплати до зарплати особам з інвалідністю // Праця та зарплата. - 2019. - № 6. - С. 6.
Газета знаходиться у відділі документів із гуманітарних наук ЧОУНБ ім. В. Г. Короленка за адресою просп. Миру, 41

Немає коментарів:

Опублікувати коментар