Translate

середа, 30 жовтня 2019 р.

Чи поширюються борги чоловіка до шлюбу на дружину?

Чи поширюються борги чоловіка до шлюбу на дружину? 
Іванна, м. Володимир-Волинський, Волинська обл. 

  Сімейним кодексом України передбачено, що режим спільно нажитого майна буде поширюватись на чоловіка і жінку, які офіційно вступили у шлюб. Отже, до шлюбу борги чоловіка на жінку не поширюються.
   Проте, відповідно до ст. 74 СКУ, якщо жінка та чоловік проживають однією сім'єю, але не перебувають у шлюбі між собою або в будь-якому іншому шлюбі, майно, набуте ними за час спільного проживання, належить їм на праві спільної сумісної власності, якщо інше не встановлено письмовим договором між ними.
    Таким чином, перед вступом до шлюбу, краще скласти договір про правовий режим майна, набутого до шлюбу, в якому визначити конкретну відповідальність.

Джерело: Чи поширюються борги чоловіка до шлюбу на дружину? // Жінка. - 2019. - № 10. - С. 35.
Журнал знаходиться у відділі документів із гуманітарних наук ЧОУНБ ім. В. Г. Короленка за адресою просп. Миру, 41

Немає коментарів:

Опублікувати коментар