Translate

неділя, 6 жовтня 2019 р.

Застосування двох форм оплати праці

Чи можуть застосовуватися одночасно дві форми З оплати праці в одній школі?
О. Півторак, Львівська обл.


    Відповідь. Згідно з пунктом 6 додатка 6 до наказу Мінсім'ямолодьспорту України від 23.09.2005 р. № 2097 (далі,— наказ № 2097) місячна заробітна плата тренера-викладача може встановлюватися керівництвом спортивної школи виходячи з умов навчально-тренувального процесу та за згоди тренера-викладача за однією з двох форм оплати праці: кількістю годин навчально-тренувальної роботи на тиждень; розмірами нормативів за підготовку одного учня-спортсмена, який входить до складу національної збірної команди України.
    Таким чином, в одній спортивній школі кожен тренер-викладач може вибирати ту чи іншу форму оплати праці для встановлення йому місячної заробітної плати.
При цьому обов'язково в установленому порядку затверджується тарифікаційний список (додаток 20 до наказу № 2097), в якому визначається обсяг навчально-тренувальної роботи (к. 14, 15) і заробітна плата на місяць (к.16) за тією чи іншою формою оплати праці.

Джерело: Застосування двох форм оплати праці // Праця та зарплата. - 2019. - № 7. - С. 6.
Газета знаходиться у відділі документів із гуманітарних наук ЧОУНБ ім. В. Г. Короленка за адресою просп. Миру, 41

Немає коментарів:

Опублікувати коментар