Translate

неділя, 6 жовтня 2019 р.

Про роботу за сумісництвом

    Чи може штатний працівник спортивної школи З працювати за сумісництвом в іншій ДЮСШ чи фізкультурно-спортивному товаристві?
Г. Сервило, Миколаївська обл.


    Відповідь. Оскільки спортивна школа одержує фінансову підтримку з місцевого бюджету, то оплата праці працівників школи визначається згідно з наказом Мінсім'ямолодьспорту України від 23.09.2005 р. № 2097, яким визначено умови оплати праці для бюджетних установ, закладів та організацій галузі фізичної культури і спорту. Працівники школи можуть працювати за сумісництвом відповідно до норм, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 03.04.93 р. № 245 «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій».
    Водночас слід зазначити, що п.1 додатка 7 до наказу № 2097 директорові, заступнику директора з основного виду діяльності (навчально-тренувальна робота), інструктору-методисту дозволяється впродовж робочого часу вести навчально-тренувальну роботу у своїй школі з навантаженням не більш ніж 12 год на тиждень.

Джерело: Про роботу за сумісництвом // Праця та зарплата. - 2019. - № 7. - С. 6.
Газета знаходиться у відділі документів із гуманітарних наук ЧОУНБ ім. В. Г. Короленка за адресою просп. Миру, 41

Немає коментарів:

Опублікувати коментар