Translate

середа, 1 квітня 2020 р.

Кабмін оприлюднив список нових обмежень

    Кабінет міністрів на сьогоднішньому засіданні прийняв рішення про посилення карантину в Україні через зростання кількості хворих на коронавірус. Про це повідомляє прес-служба уряду. Тож, у зв’язку зі збільшенням випадків ураження коронавірусом, в уряді вирішили посилити карантинні заходи, введені до 24 квітня на всій території України.
Згідно з рішенням Кабміну, відтепер в Україні буде заборонено: перебування в громадських місцях без одягнених маски чи респіратора, переміщення групою з більш ніж двоє осіб, окрім випадків службової необхідності і супроводу дітей перебування в громадських місцях особам, які не досягли 16 років, без супроводу дорослих відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових і прибережних зон, окрім як для вигулу домашніх тварин однією особою і при службовій необхідності відвідування спортивних і дитячих майданчиків проведення всіх масових заходів, у яких беруть участь понад 10 осіб, окрім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади і органів місцевого самоврядування тощо Раніше повідомлялося, в Україні готують нові обмеження через COVID-19. Уряд пропонує зобов’язати всіх українців носити маски із 6 до 24 квітня, а також обмежити відвідування парків і зон відпочинку.
Кабінет міністрів на сьогоднішньому засіданні прийняв рішення про посилення карантину в Україні через зростання кількості хворих на коронавірус. Про це повідомляє прес-служба уряду. Тож, у зв’язку зі збільшенням випадків ураження коронавірусом, в уряді вирішили посилити карантинні заходи, введені до 24 квітня на всій території України. Згідно з рішенням Кабміну, відтепер в Україні буде заборонено: перебування в громадських місцях без одягнених маски чи респіратора переміщення групою з більш ніж двоє осіб, окрім випадків службової необхідності і супроводу дітей перебування в громадських місцях особам, які не досягли 16 років, без супроводу дорослих відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових і прибережних зон, окрім як для вигулу домашніх тварин однією особою і при службовій необхідності відвідування спортивних і дитячих майданчиків проведення всіх масових заходів, у яких беруть участь понад 10 осіб, окрім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади і органів місцевого самоврядування тощо Раніше повідомлялося, в Україні готують нові обмеження через COVID-19. Уряд пропонує зобов’язати всіх українців носити маски із 6 до 24 квітня, а також обмежити відвідування парків і зон відпочинку.Джерело: https://cheline.com.ua/koronavirus/kabmin-oprilyudniv-spisok-novih-obmezhen-209187?fbclid=IwAR1u80df7xzRqtmhRotketOsjPcvqFY8CX-vb6X-Q5YMvpRQYcaQ9-3f2qE
© Чeline | cheline.com.ua/

Немає коментарів:

Опублікувати коментар