Translate

пʼятниця, 31 липня 2020 р.

Щодо табеля обліку робочого часу


Чи обов'язково потрібно подавати в бухгалтерію щомісячно табель обліку робочого часу на тренерів-викладачів, які працюють у ДЮСШ за основним місцем роботи?
Д. Ганджара, м. Херсон 

   Відповідь. Щомісячний табель обліку робочого часу на тренерів-викладачів, які працюють у ДЮСШ, подається в обов'язковому порядку як підтвердження їхньої щоденної роботи і подача його залежить від терміну виплати заробітної плати (авансу й остаточної суми виплати заробітної плати за поточний місяць).
Це питання вирішує бухгалтерія, яка. нараховує і виплачує заробітну плату працівникам школи. Пункт 7 додатка 6 до наказу № 2097 до подачі табеля немає ніякого відношення, оскільки йдеться про виплату суми місячної заробітної плати, встановленої під час тарифікації

Джерело:   Щодо табеля обліку робочого часу  // Праця та зарплата. - 2020. - № 15. - С. 10.
Газета знаходиться у відділі документів із гуманітарних наук ЧОУНБ ім. В. Г. Короленка за адресою просп. Миру, 41

Немає коментарів:

Опублікувати коментар