Translate

вівторок, 8 лютого 2022 р.

Витрати на лікування від COVID-19: чи можна отримати податкову знижку?

     Відповідно до внесених до ПКУ змін, встановлено, що за результатами 2021 та 2022 років при реалізації права на податкову знижку відповідно до положень ст.166 ПКУ, до податкової знижки платника податку у звітному податковому році в повному обсязі включаються витрати на лікування гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, придбання лікарських засобів та/або виробів медичного призначення, необхідних для лікування гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого або витягу з Реєстру медичних записів, записів про направлення та рецептів в електронній системі охорони здоров'я, витрати на вакцинування для профілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, а також витрати на сплату страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), сплачених страховику-резиденту за договорами страхування на випадок захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, такого платника податку та членів його сім'ї першого ступеня споріднення.    Для реалізації права на податкову знижку, платнику податку необхідно подати річну  податкову декларацію про майновий стан і доходи громадян по  31 грудня включно року, наступного за звітним.

Режим доступу 

Немає коментарів:

Дописати коментар