Депутати врегулювали процедуру вчинення нотаріальних та реєстраційних дій при набутті прав на землю, зокрема відновили систему оформлення оренди ділянок с/г призначення, яка існувала до воєнного стану.
На пленарному засіданні 2 травня Верховна Рада України в цілому прийняла закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правового регулювання вчинення нотаріальних та реєстраційних дій при набутті прав на земельні ділянки” (реєстр. №7532). Про це повідомляє пресслужба ВРУ.
Даний закон покликаний:
- спростити процедуру вчинення правочинів щодо переходу права власності на невеликі земельні ділянки сільськогосподарського призначення;
- відновити систему оформлення оренди землі сільськогосподарського призначення, яка існувала до воєнного стану;
- підвищити ефективність реалізації державної політики у сфері охорони земель шляхом врегулювання процедури внесення даних про якісні характеристики угідь, заходи щодо охорони земель і ґрунтів, обмеження у використанні земель до Державного земельного кадастру.
Цей закон набере чинності наступного дня після його опублікування.
За матеріалами інформаційного порталу "Юридичний факт"
Немає коментарів:
Дописати коментар