Translate

неділя, 6 жовтня 2019 р.

Встановлення надбавки за почесне звання працівника театру

    Чи має право працівник театру на надбавку за почесне звання заслуженого артиста РСФРР, присвоєне Указом Президії Верховної Ради РСФРР від 03.09.87 р., та почесне звання народного артиста Росії, присвоєне 2004 р. ?
3. Примачок, Одеська обл.

    Відповідь. Виплату надбавки за почесні звання працівникам культури врегульовано наказом Міністерства культури України від 18.10.2005 р. № 745 «Про впорядкування умов оплати праці працівників культури на основі Єдиної тарифної сітки», зареєстрованим у Мін'юсті України 27.10.2005 р. за № 1285/11565 (далі — наказ № 745), розробленим на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 р. № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (далі — постанова № 1298).    Згідно з пунктом 2 наказу № 745 установлюються надбавки за почесні звання України. СРСР. союзних республік СРСР: «народний» — у розмірі 40%, «заслужений» — 20% посадового окладу (ставки заробітної плати).
    Надбавки за почесні звання встановлюються працівникам, якщо їхня діяльність за профілем збігається з наявним почесним званням. За наявності двох або більше звань надбавка встановлюється за одним (вищим) званням.
    Відповідність почесного звання профілю діяльності працівника на обійманій посаді визначається керівником установи, закладу або організації культури.
    Слід зазначити, що постановою № 1298 та наказом № 745 не передбачається виплата надбавки за почесне звання народного артиста Росії.
Джерело: Встановлення надбавки за почесне звання працівника театру // Праця та зарплата. - 2019. - № 7. - С. 9.
Газета знаходиться у відділі документів із гуманітарних наук ЧОУНБ ім. В. Г. Короленка за адресою просп. Миру, 41

Немає коментарів:

Опублікувати коментар