Translate

понеділок, 11 листопада 2019 р.

Право на надбавку за вислугу років

    Чи поширюється Порядок ви-я плати надбавки за вислугу років працівникам державних і комунальних архівних установ, затверджений постановою Кабміну від 10.08.2004 р. № 1018, на головного зберігача фондів районного трудового архіву, що працює з лютого 2004 р. на посаді зберігача фондів, а з липня 2005 р. — на посаді головного зберігача фондів?
Г. Клименко, Луганська обл.


     Відповідь. Порядок виплати надбавки за вислугу років працівникам державних і комунальних архівних установ затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 10.08.2004 р. № 1018 (далі —Порядок).
     Відповідно до п. 2 Порядку надбавка за вислугу років виплачується щомісяця керівним працівникам, фахівцям державних і комунальних архівних установ, які виконують науково-методичні та виробничі функції, згідно з Переліком посад керівних працівників, фахівців державних і комунальних архівних установ, які виконують науково-методичні та виробничі функції, наведеним додатком до Порядку (далі — Перелік).
    Посада «головний зберігач фондів» відсутня в Переліку.
   Водночас у Національному класифікаторі України ДК 003:2010 «Класифікатор професій», затвердженому наказом Держспоживстандарту України від 28.07.2010 р. № 327 (зі змінами), передбачено назву посади «головний зберігач фондів» (код 1229.6), яку віднесено до професійного угруповання «Керівники підрозділів у сфері культури, відпочинку та спорту».
   Кваліфікаційну характеристику «головний зберігач фондів» уміщено до Випуску 81 «Культура та мистецтво» (розділ «Діяльність архівів») Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, затвердженого наказом Державного комітету архівів України від 28.01.2008 р. № 15.

Джерело: Право на надбавку за вислугу років // Праця та зарплата. - 2019. - № 11. - С. 10.
Газета знаходиться у відділі документів із гуманітарних наук ЧОУНБ ім. В. Г. Короленка за адресою просп. Миру, 41

Немає коментарів:

Опублікувати коментар