Translate

понеділок, 27 липня 2020 р.

Про нарахування та сплату єдиного внеску

Коли єдиний внесок вважається сплаченим?

    Відповідь. Єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі — єдиний внесок) сплачується через перерахування платником безготівкових коштів з його банківського рахунку. При цьому платники, які не мають банківського рахунку, сплачують внесок через готівкові розрахунки через банки чи відділення зв'язку (ст. 9 Закону України від 08.07.2010 р. № 2464-V «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування»).

    Єдиний внесок вважається сплаченим:
.• у день списання банком або центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, суми платежу з рахунку платника незалежно від часу її зарахування на рахунок органу ДПС — у разі перерахування сум єдиного внеску з рахунку платника на відповідні рахунки органу ДПС;
•    у день прийняття до виконання банком або іншою установою — членом платіжної системи документа на переказ готівки разом із сумою коштів у готівковій формі — в разі сплати готівкою;
•    у день надходження коштів на відповідні рахунки органів ДПС. відкриті в центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, — у разі сплати єдиного внеску в іноземній валюті.
 
Джерело:   Про нарахування та сплату єдиного внеску // Праця та зарплата. - 2020. - № 12. - С. 12.
Газета знаходиться у відділі документів із гуманітарних наук ЧОУНБ ім. В. Г. Короленка за адресою просп. Миру, 41


Немає коментарів:

Опублікувати коментар