Translate

середа, 24 травня 2023 р.

У кредитних історіях українців відображатимуть борги за комуналку

                   Людям, які мають борги за комуналку, відмовлятимуть у видачі кредитів. Натомість дисципліновані платники зможуть покращити свою кредитну репутацію та отримувати більш вигідні умови для позик.

                    Днями український постачальник електроенергії та газу YASNO (входить до групи ДТЕК) повідомив про початок співпраці з Українським бюро кредитних історій.

“YASNO та Українське бюро кредитних історій почали співпрацювати. Відповідно, тепер бюро отримуватиме інформацію про клієнтів YASNO, які накопичили заборгованість за спожиту електроенергію, і ця інформація буде відображатись в їхній кредитній історії”, – зазначили представники підприємства.

                      Інформацію про заборгованість побутових клієнтів до бюро передаватимуть для того, щоб спонукати клієнтів більш відповідально ставитись до оплати за використану електроенергію.

“Відповідно, якщо клієнт, котрий підпадає під критерії, визначені постачальником, звернеться до фінансової установи для отримання кредиту, то кредитор буде бачити його кредитну історію включно з інформацією щодо заборгованості за спожиту електроенергію. Ці дані дозволяють кредитору оцінити ризики та вирішити, чи надавати позику такому клієнту”, – пояснили у YASNO.

                     У підприємстві додали, що добре розуміють обставини, в яких усі ми зараз перебуваємо, але є клієнти, які не сплачують за використану електроенергію та інші комунальні послуги, але при цьому беруть кредити, наприклад, на чергові нові iPhone.

“Саме на таких клієнтів і розрахована така активність. Сьогодні важливо, щоб усі клієнти відчували відповідальність та сплачували за отримані комунальні послуги у повному обсязі, бо це дозволить енергетикам і надалі тримати енергетичний фронт”, – наголосив гендиректор YASNO Сергій Коваленко.

За матеріалами інформаційного порталу "Юридичний факт"

Режим доступу 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар