Translate

четвер, 8 серпня 2019 р.

Як продати частку в приватизованій квартирі?

    Маю 1/3 частку в приватизованій квартирі. Як і кому я можу її продати? Продати усю квартиру і розділити кошти не хочуть інші співвласники.
Людмила Дмитрівна, м. Бровари, Київська обл. 

    Ви як співвласник маєте право самостійно розпоряджатися своєю часткою Спродавати, дарувати, відчужувати). Згідно ч. 1 ст. 362 ЦК співвласник має переважне право перед іншими особами на купівлю вашої частки за ціною, оголошеною для продажу, та на інших рівних умовах, крім випадку продажу з публічних торгів. Ви повинні письмово повідомити інших співвласників квартири про намір продати свою частку, вказавши ціну та інші умови, на яких ви її продаєте (ч. 2 ст. 362 ЦК). Якщо протягом одного місяця від дня отримання такого повідомлення вони не дадуть відповіді або відмовляться від переважного права викупу частки, ви маєте право продати свою частку будь-кому іншому. Інші співвласники не можуть заборонити вам це зробити.
   Якщо ж ви захочете подарувати або заповісти комусь свою частку, то співвласники не мають переважного права в цьому випадку.

Джерело: Як продати частку в приватизованій квартирі? // Жінка. - 2019. - № 7-8. - С. 35
Журнал знаходиться у відділі документів із гуманітарних наук ЧОУНБ ім. В. Г. Короленка за адресою просп. Миру, 41

Немає коментарів:

Опублікувати коментар