Translate

четвер, 25 травня 2023 р.

Як в Україні усиновити дитину в умовах війни?

                   На сьогоднішній день в Україні діють чинні правила усиновлення. Для початку, бажаючі усиновити дитину мають подати заявку на консультацію через Дію або до служби в справах дітей своєї області. 

                   Про це повідомляє пресслужбу Мінсоцполітики.

                  Подружжя, або громадяни України старші 21 року, мають подати письмову заяву до служби в справах дітей, чи електронну через Єдиний державний вебпортал електронних послуг та інтегровані з ним інформаційні системи Мінсоцполітики.

                      Служба у справах дітей, після надходження заяви та всіх документів, перевіряє їх щодо відповідності вимогам законодавства. Після цього обстежує житлово-побутові умови заявників та складає відповідний акт.

                      Якщо все відповідає вимогам законодавства, працівник служби у справах дітей подає до обласного, місцевого центру соціальних служб електронний запит щодо проходження заявником курсу підготовки з питань виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

                      Після цього служба у справах дітей готує висновок про можливість заявника або заявників бути усиновлювачами. Якщо такий висновок буде позитивним, заявник/заявники стають на облік кандидатів в усиновлювачі з внесенням даних про них до Книги обліку кандидатів в усиновлювачі та Єдиного банку даних.

За матеріалами інформаційно-юридичного сайту "Я і Закон"

Режим доступу 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар